بازداشت 35 دانشجو در پارتی مختلط  

 

آمار دستگیری های افراد شرکت کننده در پارتی های شبانه در شهرستان ها نشان می دهد که برخلاف برخی گزارش ها این نوع پارتی ها در شهرستان ها و حتی شهرهای کوچک به طرز هشدار دهنده ای نسبت به تهران در حال افزایش است.
به گزارش آخرین نیوز، 35 دانشجو که در یکی از شهرهای استان یزد مشغول رقص و پایکوبی و برگزاری پارتی بودند ، توسط نهادهای نظارتی دستگیر شدند .
20 نفر از دستگیر شدگان زن هستند و گفته می شود دستگیر شدگان بیشتر از استان تهران و تعدادی هم یزدی هستند .دستگیر شدگان با وضع نامناسب در یکی از باغ های اطراف تفت در حال رقص بودند . آمار دستگیری های افراد شرکت کننده در پارتی های شبانه در شهرستان ها نشان می دهد که برخلاف برخی گزارش ها بازار این نوع پارتی ها در شهرستان ها و حتی شهرهای کوچک به طرز هشدار دهنده ای نسبت به تهران در حال افزایش است.

با بازداشت این گروهها کارشناسان نسبت به گسترش قابل تامل این گونه برنامه ها در شهرهای کوچک ابراز نگرانی کردند. این درحالی است که پیش از این یک گروه پارتی 72 نفره شامل 25 زن و 47 مرد جوان نیز در یکی از شهرستان های استان خراسان دستگیر شده بود.

اسفندماه گذشته گروههای متعددی به جرم شرکت در پارتی بازداشت شده بودند که اکثر این افراد در گروه سنی زیر 25 سال قرار داشتند.بنا به اخبار رسیده یک پارتی 44 نفره در یکی از شهرستان های استان مازندران، پارتی 30 نفره در یکی از شهرستان های استان یزد، پارتی 45 نفره در یکی ازشهرستان های استان سمنان و گرگان و ... گزارش شده بود.

چندی پیش مجله اشپیگل آلمان در گزارشی با عناون" لاس زدن های خطرناک در خیابان های جردن "به تشریح وضعیت پارتی های شبانه در تهران پرداخت و مدعی شده بود نسل جدید در ایران گرایش شدیدی به گردهمایی از نوع پارتی به سبک غربی پیدا کرده اند

نوشته شده در تاریخ دوشنبه 21 تیر 1389    | توسط: میلاد محمدی    |    | نظرات()